Centrum danych i lokalizacja

Cały specjalny sprzęt jest przechowywany w naszym własnym centrum danych AlexHost. Znajduje się w Republice Mołdawii (Kiszyniów) w schronie byłych zakładów wojskowych (na głębokości 5 metrów pod ziemią), dlatego gwarantujemy absolutne bezpieczeństwo poufnych danych. Nasi technicy pracują 24/7 i natychmiast eliminują pojawiające się problemy.

Pomoc techniczna

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zawsze możesz skontaktować się z całodobową obsługą klienta S.R.L. AlexHost, który zapewni Ci najwyższą jakość i szybką pomoc.

Anonimowość i poufność


Nasza firma jest zarejestrowana na terytorium Republiki Mołdawii (informacje prawne znajdują się pod linkiem https://alexhost.pl/contacts/). Przestrzegamy wszystkich norm prawnych Republiki Mołdawii i gwarantujemy całkowicie legalną i przejrzystą współpracę. Korzystamy wyłącznie z licencjonowanego oprogramowania, co pozwala nam zapewnić maksymalną anonimowość i poufność naszych klientów (nie wymagamy skanów paszportów i innych dokumentów potwierdzających tożsamość klienta).

2008 Rok otwarcia
30 Gbit/s Kanał Całkowity
1.6 MW Całkowita pojemność podajnika
1 TB / S Ataki anty-DDos
Hall
Hala naszego centrum danych

Podstawowe informacje o centrum danych AlexHost

SSD Disk Drives
Elektryczność

Centrum danych jest zasilane przez 2 niezależne podstacje. Przełączanie pomiędzy wejściami zapewnia osobisty ATS. Całkowita pojemność podajnika wynosi 1,6 megawata.

Ciągłość zasilania zapewnia zasilacz UPS i osobisty generator diesla SDMO.

choose-2
Internet

Dwa niezależne wejścia od dwóch firm: 10 Gb/s każde. W tej chwili całkowita szerokość kanału wynosi 20 Gbit/s. Kanały stale się rozwijają, zgodnie z potrzebami i/lub potrzebami naszych głównych Klientów.

choose-3
Sieć

Każdy kabel został starannie zaciśnięty i dokładnie zweryfikowany pod kątem wydajności. Sieć oparta jest wyłącznie na kablach 6 kategorii. Routing w sieci zapewnia firma Cisco.

choose-3
Chłodzenie

Stała temperatura w centrum danych jest utrzymywana w zakresie 24-27 stopni Celsjusza. Chłodzenie jest zarezerwowane w schemacie N+1. Średnia roczna to PUE 1.2.

choose-3
Bezpieczeństwo

Centrum danych jest strzeżone przez 2 niezależne agencje ochrony. Na całym obszarze poprzedzającym centrum danych zainstalowano kamery monitorujące i ochroniarzy na całym obwodzie.

choose-3
Anty-DDos

Ataki anty-DDos do 1 TeraBits na sekundę, środki bezpieczeństwa:
Ochrona zapewniana przez Voxility. Bezpośredni kanał optyczny do Rumunii do centrum danych Voxility jest dostarczany przez naszych partnerów.