O nas

Nasze usługi są w dużym stopniu uzależnione od naszych pracowników. Dlatego naszym priorytetem jest rozwój jednoczącej kultury, która ostatecznie przyniesie korzyści naszym klientom, a jednocześnie pozwoli nam zatrzymać rekruta najlepszych talentów.

To nasi pracownicy są zawsze do Twojej dyspozycji. Jeśli potrzebujesz skontaktować się z którymkolwiek z naszych pracowników, skontaktuj się jak w sieciach społecznościowych, a my skontaktujemy się z Tobą w odpowiednim czasie.

NASZ ZESPÓŁ
Dan Balan
Dan Balan Wsparcie, Helpdesk
Ina Croitor
Inna Croitor Sales Departament
Petru Babanuta
Petru Babanuta Administrator systemu
Anna Scutaru
Anna Scutaru Web Designer

Firma AlexHost jest dostawcą usług hostingowych, który świadczy wysokiej jakości usługi w przystępnych cenach w Mołdawii. Poniżej przedstawiamy historię powstania naszej firmy od samego początku.

Krok po kroku…

Firma rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku, dynamicznie się rozwijając. W 2013 roku firma doczekała się własnego Data Center, które spełnia wszystkie parametry firm hostingowych.

Doświadczony zespół do trudnych zadań

A w 2018 roku firma AlexHost całkowicie zaktualizowała swój sprzęt do najnowszych nowoczesnych technologii, z czego jesteśmy słusznie dumni.

Tym samym firma zgromadziła prawie 10 lat unikalnego doświadczenia w zakresie usług hostingowych, nasze osiągnięcia:

Szybka instalacja usług

Staramy się świadczyć nasze usługi o 20% szybciej niż inni dostawcy hostingu, ponieważ ciągłe opóźnienia są nie tylko irytujące, ale również szkodzą Twojemu projektowi. Ponieważ cenimy zaufanie naszych klientów.

Automatyzacja procesów

Zautomatyzowane procesy hostingowe gwarantują wysoką wydajność, elastyczność i eliminują „czynnik ludzki”. Wspieramy tylko nowoczesne technologie.

Idąc naprzód pewnie

W tej chwili wciąż się rozwijamy i stajemy się lepsi. AlexHost to zespół profesjonalistów, a naszym głównym celem jest wynik! Nie gonimy za zyskiem, naszym celem jest jakość obsługi, przystępne ceny i wysoka wydajność. Raz spotkaliśmy, utrzymujemy związek na wiele lat. Zawsze cieszymy się, że możemy Cię widzieć wśród naszych klientów.